OkoVision.com - soczewki: soczewki kontaktowe, jednodniowe, kolorowe, szkła kontaktowe, sprzedaż soczewek, sklep z soczewkami
MARKI i PRODUKTY
! AKTUALNOŚCI !
ACUVUE
AIR OPTIX
DAILIES
FOCUS
FRESHLOOK
AQUIFY
SOLOCARE
PUREVISION
SOFLENS
SOCZEWKI NOWA GENERACJA
SOCZEWKI JEDNODNIOWE
SOCZEWKI 2 TYGODNIOWE
SOCZEWKI MIESIĘCZNE
SOCZEWKI NA NOC i DZIEŃ
SOCZEWKI ASTYGMATYZM i TORYCZNE
SOCZEWKI PROGRESYWNE
SOCZEWKI KOLOROWE
SOCZEWKI ODDYCHAJĄCE
KROPLE DO OCZU
PŁYNY PIELĘGNACYJNE
AKCESORIA
Producenci
Bausch & Lomb
CIBA
JOHNSON&JOHNSON
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Wyszukiwanie zaawansowane
Bestsellery
Focus® DAILIES® Toric All Day Comfort op.30szt
Focus® DAILIES® Toric All Day Comfort op.30szt
Wielofunkcyjny płyn ReNu MultiPlus 360ml
Wielofunkcyjny płyn ReNu MultiPlus 360ml
Wielofunkcyjny płyn ReNu MultiPlus 120ml
Wielofunkcyjny płyn ReNu MultiPlus 120ml
SofLens® 59 Hilafilcon B op.6szt
SofLens® 59 Hilafilcon B op.6szt
PureVision® Balafilcon A op. 6szt
PureVision® Balafilcon A op. 6szt
SOLOCARE AQUATM OCZY NORMALNE
SOLOCARE AQUATM OCZY NORMALNE
ACUVUE® OASYS™ for ASTIGMATISM op.6 szt
ACUVUE® OASYS™ for ASTIGMATISM op.6 szt
Focus® DAILIES® Progressives All Day Comfort op.30szt
Focus® DAILIES® Progressives All Day Comfort ...
FreshLook® ONE DAY- jednodniowe 10szt
FreshLook® ONE DAY- jednodniowe 10szt
ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus op.6 szt
ACUVUE® OASYS™ with HYDRACLEAR® Plus op.6 szt
Regulamin
 Informacje Ogólne i Regulamin:
1. Właścicielem sklepu internetowego www.okovision.com jest firma: FPH „Poljar” Wrząsowice 257, 32-040 Świątniki Górne, Zaświadczenie o Wpisie Do Ewidencji Działalności Gospodarczej Nr: 757/1992 wydane przez Burmistrza mista i gminy Świątniki Górne. Nip. 679-006-20-84
2. Warunkiem korzystania z witryny internetowej jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i zaakceptowanie jego postanowień.
3. Wszystkie ceny są cenami brutto tzn. zawierają podatek VAT.
4. W przypadku gdy do produktu dołączyć mamy Fakturę Vat należy zaznaczyć to przy zakupie produktu wypełnić odpowiednie rubryki wraz z nr Nip,
     w przeciwnym razie wraz z produktem dołączamy paragon.
5. Akceptowane przez nas formy płatności:
 •      a. Wpłata na konto.
 •      b. Zapłata przy odbiorze
6. W przypadku wpłaty na konto proces realizacji zamówienia rozpoczyna się w momencie gdy: dostaniemy potwierdzenie dokonanej wpłaty z banku (zwykle jest to następny dzień po dokonaniu wpłaty)
7. Nierozpakowany towar można zwrócić bez podania przyczyny do 10 dni od daty jego otrzymania. Kupujący jest odpowiedzialny za dostarczenie produktu w stanie nieuszkodzonym i bez utraty jego wartości handlowej. Do zwrotu towaru należy dołączyć oświadczenie o rezygnacji z zakupów, zawierający numer konta, na które mają być przesłane pieniądze. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towarów zwroty nie będą rozpatrywane. Klient sklepu jest zobowiązany do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłki w trakcie transportu do okovision.com. Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący. Nie przyjmuje się zwrotów soczewek, wykonywanych specjalnie na zamówienie Klienta. W szczególności dotyczy to soczewek torycznych. okovision nie odbiera przesyłek wysyłanych przez Klientów "za pobraniem".
8. Osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym okovision.com jednocześnie potwierdza, że przed złożeniem zamówienie dokonywała badań wzroku w salonie optycznym, a parametry soczewki wpisane w trakcie składania zamówienia są zgodne z wynikami tych badań i nie będzie wnosiła do firmy okovision.com żadnych roszczeń dotyczących ich złego dopasowania.
     W przypadku zamawiania jednego pudełka pod uwagę bierzemy jedynie parametry, pochodzące z wypełnionego przez użytkownika formularza dla lewego oka. Nie rozrywamy pudełek, ponieważ zabraniają tego wytyczne producentów szkieł kontaktowych. Z uwagi na konstrukcję naszego systemu przy zamówieniu jednego pudełka i zaznaczenia dwóch parametrów - dla oka lewego i prawego - pod uwagę bierzemy jedynie lewe oko. Nie rozpatrujemy w tym zakresie reklamacji, ponieważ informacja o tym jest wyraźnie napisana na stronie internetowej., ????????????!!!!!!!!!!!!
9. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki kupujący jest zobowiązany do poinformowania o tym pracownika poczty i spisania razem z nim specjalnego protokołu uszkodzenia przesyłki. Okovision.com nie odpowiada za przesyłki uszkodzone z winy Poczty Polskiej czy kuriera. W przypadku reklamacji z powodu uszkodzenia przesyłki tylko reklamacje zawierające taki protokół będą rozpatrywane.
10. Czas realizacji zamówienia oznacza orientacyjny termin, w którym zamówienie powinno zostać wysłane do Klienta. Ponieważ Sklep bazuje częściowo na magazynach dostawców mogą się pojawić sytuacje losowe związane z brakiem produktu w magazynie dostawcy. W przypadku takiej sytuacji sklep rezerwuje sobie 7 dodatkowych dni roboczych na rozwiązanie problemu dostawy. W przypadku kilku produktów zamawianych w jednej przesyłce czas realizacji zamówienia jest najdłuższym czasem realizacji spośród produktów, znajdujących się w zamówieniu.
Formy przesyłki
 • 1. Czas realizacji jest określony indywidualnie dla każdego typu soczewek i jest podany przy opisie produktu (liczony w dniach roboczych).
 • 2. W przypadku gdy nie posiadamy towaru w magazynie informujemy klienta o ewentualnych opóźnieniach drogą elektroniczną lub telefonicznie.
 • 3. Nie ma odbioru osobistego
Reklamacje
1. W przypadku reklamacji prosimy o podanie krótkiego opisu wady oraz adres na który ma być odesłany  nowy towar, a także numer zamówienia oraz imię i nazwisko osoby reklamującej towar.
2. Towar poddany reklamacji należy przesyłać listem poleconym na adres sklepu okovision.com. Sklep okovision.com nie odbiera korespondencji "Za pobraniem".
3. Reklamacja może być uwzględniona tylko w przypadku, gdy przesłane do nas soczewki będą nadawały się do ekspertyzy. Warunkiem przyjęcia soczewek do ekspertyzy jest ich zabezpieczenie przed wyschnięciem (zanurzenie w płynie pielęgnacyjnym) i opakowanie gwarantujące brak uszkodzeń mechanicznych w trakcie wysyłki.
4. W przypadku reklamacji soczewki będą przekazane przez okovision.com do producenta i na podstawie wykonanej przez niego ekspertyzy ustalona zostanie zasadność roszczenia. W przypadku przekazania soczewek do ekspertyzy Klient zostanie poinformowany o jej wyniku listem zwrotnym od producenta.
5Sklep internetowy okovision.com nie uwzględnia reklamacji obejmujących:
 •      a. Pomyłek Klienta popełnionych w trakcie zamawiania towaru (złe parametry soczewek)
 •      b. Złe dobranie soczewek dla Klienta przez optyka lub lekarza okulistę.
 •      c. Brak terminowych kontroli wzroku u lekarza okulisty lub optyka.
 •      d. Używanie soczewek niezgodnie z ich przeznaczeniem w tym:
 •       doprowadzenie do wyschnięcia soczewek (brak użycia płynu pielęgnacyjnego) po wyjęciu z blistra
 •      e. Zabrudzenie soczewek kosmetykami lub innymi środkami chemicznymi niekorzystnie   wpływającymi na soczewkę.
 •      f. Długotrwałe używanie soczewek, prowadzące do osadzenia się dużej ilości osadów białkowych, uniemożliwiających przeprowadzenie ekspertyzy.
 •      g. Mechaniczne uszkodzenie soczewek przez Klienta lub doprowadzenie do ich zabrudzenia
6. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji soczewki mogą być przesłane do Klienta tylko na jego koszt (po wcześniejszym przelewie na konto)
7. Reklamacja będzie rozpatrywana w terminie do 30 dni roboczych od momentu otrzymania przez okovision.com reklamowanej soczewki.
8. Państwa dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
9. Reklamowany towar prosimy przesłać na poniższy adres:
FPH Poljar
Wrząsowice 257
32-040 Świątniki Górne
woj. małopolskie
tel/fax (+48 12) 6549734
tel.kom. 0602470095
     e-mail – biuro@okovision.com
    
 
 

Powrót
Koszyk
Logowanie
E-mail:
Hasło:


Bezpieczne logowanie

Rejestracja konta

Przypomnienie hasła
Nowości
Zobacz wszystkie
P r o m o c j e
Zobacz wszystkie
Informacje
O Nas
Regulamin
Kontakt
Dostawa
Pomoc
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
Kontakt
e-mailbiuro@okovision.com
FAX012 6549734
GG15751962
  19 styczeń 2020     2593464 wywołań od 26 lipiec 2009  
Powered by 2009 oscGold